Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin


Genç, dinamik ve geleceğe yönelik fikirler ile Akşa İnşaat.

ŞEHRE GELECEĞİ İNŞAA EDİYORUZ...!

Akşa İnşaat

Kuruluşu 2006 yılı olan akşa inşaat kurucuları 20 yıllık inşaat proje ve uygulama tecrübesine sahip kişilerden oluşmuştur.  Müşterilerinin kalite beklentilerini karşılamaya ve artırmaya devam etmektedir.  Akşa inşaat her projesinde gelişime ve değişme ayak uyduran teknolojiyi takip eden müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaratıcı çözümler sunar.
Akşa inşaat birici sınıf ekipman ve malzeme kullanımı yanında yetenekli ve tecrübeli insan kaynakları, uluslar arası kalite yöetimi, yenilenen plan ve programlama metotları ile deneyimli ve dinamik yönetim anlayışı temel alınarak başarılarını artırarak devam ettirmektedir.
Akşa inşaat yüksek kaliteli hizmetleri taahhüt edilen zamanda teslim eden anahtar teslim projeleri sunmaktadır.  Akşa inşaat gün geçtikçe tecrübesiyle verdiği güvenle aranılır bir firma haline gelmiştir. Hedefimiz insanlara yaşamaktan zevk alacakları ve mutlu olacakları güvenli yaşam alanları sunmaktır. 

Vizyonumuz / Misyonumuz

Geçmişten gelen bilgi ve birikimlerimizi, günümüz teknolojisi ile birleştirip hayata değer katan estetik değeri yüksek kalıcı eserler üreterek dünya çapında marka olmaktır...

 

Sitede bulunan tüm ürün, içerik ve görsellerin hakları Akşa İnşaat'a aittir. Ticari amaçla izinsiz kullananlar hakkında kanuni işlem uygulanacaktır.
© 2011 Akşa İnşaat